O nas

Tukaj Mapping

Oferujemy nasze usługi w zakresie wykorzystania technologii fotogrametrycznych, skaningu laserowego (LiDAR) i szeroko rozumianego GIS-u od roku 2000.

W tym okresie wspólnie z naszymi partnerami z USA i Europy zrealizowaliśmy wiele projektów dla potrzeb takich działów gospodarki jak: energetyka, drogownictwo, planowanie przestrzenne, gospodarka wodna, zarządzanie kryzysowe.

Już w 2004 jako jedyna polska firma zostaliśmy wymienieni w amerykańskim raporcie „Lidar Industry Directory 2004”. W tym samym roku doceniając unikalność rozwiązania zwanego „lidargrammetry” i potencjału jaki tkwi w połączeniu techologii LiDAR i fotogrametrii, Tukaj Mapping jako jedni z pierwszych firm na świecie braliśmy udział w testowaniu i opiniowaniu programu LidarCuePack firmy GeoCue. W 2006 ponownie jako jedyna polska firma zostaliśmy wymienieni jako lider rynku w raporcie sporządzonym na Uniwersytecie Victoria (USA) poświęconym trendom rozwojowym technologii LiDAR pt.: “LiDAR-Overview of Technology, Application, Market Features & Industry”.

W realizacji projektów kładziemy nacisk na wysoką jakość produktów oraz efektywność pracy. Aby to osiągnąć tworzymy własne specjalistyczne aplikacje i narzędzia, wdrażamy procesy technologiczne zapewniające bieżącą kontrolę danych. Do przeprowadzania analiz oraz kontroli wykorzystujemy wiele aplikacji światowych marek takich jak ESRI, Intergraph, TerraSolid czy wreszcie oprogramowanie Open-Source.

21 lat doświadczenia

Nasze specjalizacje

Specjalizujemy się w komputerowym przetwarzaniu i opracowywaniu obrazów lotniczych i satelitarnych oraz tworzeniu zintegrowanych systemów informacji GIS i SIT. Stosowane przez nas technologie są od wielu lat uznane za wiodące w światowym rankingu systemów kartografii cyfrowej.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie klientom rozwiązań systemowych wspomagających procesy podejmowania decyzji na wszystkich poziomach zarządzania w oparciu o informacje przestrzenne.

Jeśli potrzebujesz rozwiązań geodezyjnych, napisz do nas.